Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 14:20
 
ALMANYA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİNE YATIRIM DAVETİ
Gündem Haberi


Almanya Zonguldaklılar Derneğinin daveti üzerine Almanya’ya giden Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, programın ilk gününde Zonguldak’ın kardeş şehri Kastrop-Rauxel ve Essen Büyükşehir Belediyelerini ziyaret etti; iş insanları ile toplantılara katıldı.

Toplantılarda Zonguldak’ın yatırım alanları hakkında sunum yapan Demir, Filyos Endüstri Bölgesi, Çelik kümelenmesi, SERA OSB, Kültür Mantarı Yetiştiriciliği ve Maden Makineleri Kümelenmesine yönelik çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Ziyaret hakkında konuşan Metin Demir; ”Almanya Zonguldaklılar Derneğinin daveti üzerine Almanya’ya geldik. Burada yaşayan Zonguldaklılar bizler için birer elçi. Beraber bir sinerji yaratarak Zonguldak’ın ticaretini, sanayisini, turizmini  geliştirmek için çalışıyoruz. Bugün kardeş şehir Kastrop-rauxel ve Essen Büyükşehir Belediyelerini ziyaret ettim. Nazik karşılamaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerine Zonguldak hakkında bilgiler verdim, yatırım alanlarımızı anlattım. İş insanlarını Zonguldak’ta yatırım yapmaya davet ettim. Buradaki iş insanları ile ilişkilerimiz artarak devam edecek. Karşılıklı ziyaretlerimiz olacak. Bunların sonucunda iş ilişkilerimizin iki tarafın da lehine olacak şekilde gelişeceğine inanıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ALMANYA, , ZONGULDAKLILAR, DERNEĞİNE, YATIRIM, DAVETİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 08.07.2020
Bugün
22° - 28°
Perşembe
22° - 25°
Cuma
21° - 26°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı