301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-01-17
Yeni fikirler ile zihniniz meşgul olabilir. Bir girişimcilik atağı yapma düşüncesi ve hazırladığınız projeler gününüzü tamamen doldurabilir. Hayata geçirmek için uygun zamanı bekliyor olsanız da süreyi fazla uzatmamalısınız.
Aslan 2021-01-17
Başkalarının gözündeki değerinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz bazı davranışlardan dolayı elemek istediğiniz kişiler olabilir. Kendinizce haklı sebepleriniz olsa da değerlendirmelerinizi herkesin sevme ve iletişim kurma şeklinin farklı olduğunu unutmadan yapmalısınız.
Balık 2021-01-17
İkili ilişkilerinizde duygusal olabilirsiniz. Önceliğin sizlere verilmesini istiyor fakat dile getirmekte tereddüt yaşıyorsunuz. Beklentiye girmeden önce sevgide bir sıralamanın olmadığını ve her iki tarafın da duygularının aynı anda aktığını görmelisiniz
Başak 2021-01-17
Ortaklarınız ile gelecekteki işleriniz üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Herkesin iyi olduğu alanları belirleyerek eşit bir görev dağılımı yapmalısınız. Gözlem gücünüz bugün fazlasıyla işinize yarayacak.
Boğa 2021-01-17
Sıkışmışlık hissi ile dolu olabileceğiniz bir gün. Bedeninizin ve ruhunuzun sıkıştığı bugün kendinize sosyal platformlarda hobiler edinerek tamamlayabilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmak, eski dostlarla muhabbet etmek ruhunuza iyi gelecektir.
İkizler 2021-01-17
Arkadaşlarınızla aranızdaki geçmiş meseleler yeniden gündeminiz olabilir. Kırgınlığınızı dile getirirken duygularınızı saklamamalısınız. Bu sahnenin bir daha yaşanması ve iletişiminizin iyileşmesi için her şeyi masaya yatırıp çözüme kavuşturmalısınız.
Koç 2021-01-17
Dürüst yapınız gizli olaylara tahammül seviyenizi oldukça düşürüyor. Öğretilerinizi uygularken herkesi kendiniz gibi sanmanız can sıkıcı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Herkesi kendi çerçevesinde değerlendirmelisiniz.
Kova 2021-01-17
Parasal konularınızla ilgili bir hareket planı oluşturmalısınız. Harfiyen uygulamak ve disiplinli hareket etmeniz gerektiğinin farkında oluşunuz gidişatınızı olumlu yönde etkileyecektir.
Oğlak 2021-01-17
Kendinizi yetersiz gördüğünüz alanlarda yeni bilgiler edinmek için çaba harcayabilirsiniz. Yeni bir eğitim isteği size gereken donanımı sağlayacaktır. Bugünü gerekli araştırmayı yaparak geçirmek yeni hafta öncesi iyi bir hazırlık olabilir.
Terazi 2021-01-17
Günü dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Günlük sorumluluklarınızı farklı bir zamana kaydırarak molalar verebilirsiniz. Bu süreçte kendinize yapacağınız en büyük iyilik enerjinizi düşüren düşüncelerden uzaklaşmak olacaktır.
Yay 2021-01-17
Duygularınız zihninizi karıştırabilir. Geçmiş konular yüzünden enerjiniz düşse de sevdikleriniz destekçiniz olacaktır. Kendinize sık sık geleceğe baktıkça yenilendiğinizi hatırlatmalısınız.
Yengeç 2021-01-17
Hayata yanlış bir penceren baktığınızı düşünebilirsiniz. İçinizdeki sorgulamaları abartmadan yaşam felsefenize odaklanmalısınız. İçinden çıkamadığınız nedenleriniz varsa dostlarınız telefonun diğer ucunda sizi desteklemek için bekliyor olacaktır.

 

 

Kaynak: 2021-01-17

 

Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 17.01.2021
Bugün
-1° -
Pazartesi
-
Salı
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı